Novinky / Hlavní stránkaKatalog produktů / e-shopFórum o produktech firmy SteinbergFórum o produktech firmy AvidSvětelná signalizace nahrávání a timecode displeje

Pouze pronájem Waves plugins už neplatí !

Moog Sound Studio: DFAM & Subharmonicon - skladem !

32549,- Kč
34969,- Kč

Spolupracujeme:

Server o hudbe a zpracování zvuku

Waves GTR 3 - "Get Ready to Rock!"

Firma Waves uvedla novou verzi produktu GTR. GTR3 je skvěle znějící emulací kytarových zesilovačů. Předlohy pro simulace pocházejí od světoznámých značek jako jsou Fender®, Marshall®, Mesa/Boogie®, Vox® a dalších s použitím revoluční samplovací technologie jdoucí zcela mimo standardní modulování zvuku. Výsledkem jsou úžasné kytarové tóny u kterých je těžké uvěřit, že je produkuje počítač. GTR3 se dodává s programem ToolRack a v provedení NATIVE a TDM. Vše co potřebujete je nainstalovat plugin a můžete hrát.
Pro připojení kytary je možné použít Studio Guitar Interface, který převádí nevyvážený a vysoce impedanční kytarový signál na vyvážený nízko impedanční signál. Zároveň efektivně redukuje míru šumu a ponechává plný dynamický rozsah.
GTR 3 je možno zakoupit buď jako samostatný software nebo jako Complete Studio System. Ten obsahuje Studio Guitar Interface, který je možno zakoupit i samostatně.

GTR 3

Vložil HS, Pá, 2007-11-23 12:10