Novinky / Hlavní stránkaKatalog produktů / e-shopFórum o produktech firmy SteinbergFórum o produktech firmy AvidSvětelná signalizace nahrávání a timecode displeje

AVID Support Plan - změny od r. 2020

Hollywood Brass Diamond PC

5899,- Kč
0,- Kč

Spolupracujeme:

Server o hudbe a zpracování zvuku

Cinescore

Software Cinescore je nový převratný software k snadnému vytváření precizních sountracků. Cinescore automaticky generuje neomezené počet hudebních kompozic, které lze použít pro množství televizních a rozhlasových pořadů nebo případně pro doplnění zvukového podkladu k domácímu videu.

Cinescore automaticky generuje neomezené počet hudebních kompozic, které lze použít pro množství televizních a rozhlasových pořadů nebo případně pro doplnění zvukového podkladu k domácímu videu. Program obsahuje dvacet integrovaných plně editovatelných témat u nichž je možno vytvářet jejich variace, či je zcela měnit a tím zvětšovat tématickou základnu. Program v praxi funguje tak, že na vyznačenou část videa Cinescore generuje pomocí příslušného tématu zvukovou stopu, která precizně dodržuje časovou harmonii. Zárověň poskytuje řadu nástrojů k samotným úpravám přechodů, změny tempa a stylu. Program nevytváří ani nepoužívá smyčky a není nutné platit licenční poplatky za použitou hudbu.

Přejít na položku v katalogu

Vložil HS, Út, 2006-08-29 16:28