Novinky / Hlavní stránkaKatalog produktů / e-shopFórum o produktech firmy SteinbergFórum o produktech firmy AvidSvětelná signalizace nahrávání a timecode displeje

Pouze pronájem Waves plugins už neplatí !

EP84

6905,- Kč
-2,- Kč

Spolupracujeme:

Server o hudbe a zpracování zvuku

CAD: Profi mikrofony řady Trion

Nové mikrofony CAD pro precizní a čisté nahrávání jsou ukryty v sérii TRION. Jsou jimi mikrofony Trion 6000, 7000 a 8000.

Trion 6000 je kondenzátorový mikrofon s přepínatelnou charakteristikou. Velká membrána zajišťuje precizní zvuk při nahrávání v profesionálních nahrávacích studiích. Jednopalcová zlacená membrána má tlumící přepážku a přenáší přesný a bohatý zvuk. Je ideální pro nahrávání tak náročných zvuků, jako jsou hlasy, strunné nástroje, piana a akustické kytary.

Trion 7000 je excelentní mikrofon pro nahrávání vokálů a akustických nástrojů. Především akustické i elektrické basy, čela nebo kytary. Je vhodný nejenom pro studio, ale i pro živé vystupování. Trion 7000 je velmi citlivý a charakteristika "figure-8" přesně ohraničuje oblast používání. Je citlyvý i na vzdálenost od zdroje, což umožňuje tzv. "proximity" efekt, který při velmi blízké vzdálenosti výrazně zabarvuje zvuk.

Trion 8000 je lampový, s přepínatelnou s charakteristikou. Má externí napájení a zlacenou dvojitou velkou membránu. To nabízí "teplý" klasický lampový zvuk, který se nejlépe hodí pro nahrávání vokálů.

Přejít na položku CAD Trion v katalogu

Vložil HS, Čt, 2006-10-19 11:13